Про компанію

Про компанію

Фабрика Sandnes Uldvarefabrik AS була заснована у Норвегії в місті Санднес (Sandnes) в 1888 році. У 2006 році фабрика була перейменована в Sandnes Garn AS.

Санднес (Sandnes) має традицію бути промисловим містом.
Sandnes Uldvarefabrik, заснована в 1888 році, була наріжним каменем бізнесу з моменту створення.
Бізнес дуже багато значить для розвитку міст, особливо, як це було в даному місці, приватна власність.
У 1995 році Sandnes Uldvarefabrik була придбана Sagatex і в 2000 році була викуплена місцевими власниками знову.

Короткий опис про фабрику Sandnes Uldvarefabrik з 1888 року до наших днів …

1888 Становлення.

На початку 1888 року група лідерів з Санднес (Sandnes) зібралися разом і почали планувати фабрику пряжі. Фабрика буде розташована недалеко від прибережного центру Санднес (Sandnes). SANDNES GARN AS була заснована під ім’ям Sandnes Uldvarefabrik в 1888 році і є однією з найстарішої фабрик в Норвегії, які до сих пір проводять пряжу.

Засновники компанії

1889 Перші будівлі.

Плани побудувати фабрику поруч, недалеко від берега, були втілені в життя. 1889 рік став першим роком виробництва і продажів.

1888-1905 Перші співробітники.

На піку зайнятості 500 осіб працювали на фабриці. Перший барвник менеджер Йохан Людвігс працював на фабриці з 1888 по 1915 роки. Його рецепти зберігалися в суворій таємниці. І далеко не всі співробітники були в змозі їх побачити.

1905-1915 Зростання і профорієнтація.

Це був період зростання, просування по службі та оптимістичного керівництва. У 1910 році було прийнято рішення про розширення фабрики.

1932 Нові машини.

До гордості компанії перші чесальні машини були закуплені і встановлені на фабриці.

1945-1962 Оптимізм і розвиток.

У 1946 році на фабриці сталася пожежа, але завдяки стійкості і розумінню робочих, прибуток компанії за цей рік був позитивним.

У 1952 році був запущений «Marius-sweater». Дизайн як і раніше дуже популярний і у Sandnes Garns він став найбільш продаваним коли-небудь. Marius-sweater отримав свою назву через те, що це був трикотаж для гірськолижника і брата чемпіона світу Маріуса Stein Eriksens. Marius Eriksen був навіть зображений на оригінальному зразку. Marius-sweater з тих пір став символом норвезького лижного спорту і відпочинку на відкритому повітрі. Sandnes Garn зберігає за собою право власності на марку «Marius» і до цього дня.

У 1954 році почав працювати клуб «StrikkEss». Це був величезний успіх з більш ніж 50 000 членів клубу, які отримують журнали для в’язання з описами моделей і новини кожен квартал року.

1964-1974 Золоті роки.

До 1970-х років у Sandnes Uldvarefabrik були дуже хороші результати діяльності, але як тільки в 70-і роки почали рости ціни на шерсть, на фабриці настали важкі часи. Sandnes Uldvarefabrik довелося злитися з Sandnes камвольно-прядильною фабрикою, проте обидва бренди були незалежно збережені.

1975-1986 Пожежа і нова будівля.

Злиття Sandnes Uldvarefabrik з Sandnes камвольно-прядильною фабрикою дало позитивний результат. Фірма в ці роки стає одним з лідерів ринку в Норвегії по трикотажній пряжі для ручного в’язання, а також експортує свою продукцію в Данію, Швецію, Фінляндію, Німеччину і Японію.

Однак, в понеділок 21 серпня 1978 року а фабриці сталася пожежа, і так як стара будівля вже не була пристосована для сучасної прядильної фабрики, було прийнято рішення нову фабрику побудувати в Foss-Eikeland, розташованому в безпосередній близькості від Sandnes. У 1980 році всі співробітники переїхали в нові приміщення з новим і сучасним обладнанням. Фабрика після пожежі продовжує працювати на Foss Eikeland.

2006

Компанія змінила назву на SANDNES GARN AS.

2009

SANDNES GARN AS змінила свою структуру бізнесу шляхом припинення виробництва промислової трикотажної пряжі, вважаючи за краще зосередитися на повному виробництві пряжі для ручного в’язання.

SANDNES GARN AS на сьогоднішній день.

SANDNES GARN AS виробляє як вовняну, так і камвольную пряжу.
У виробництві вовни використовується норвезька сировина. На сьогоднішній день найпопулярнішою лінією норвезької вовни є FRITIDSGARN.

Сировина для камвольної пряжі закуповується чистою, вимитою і причесаною. Це може бути така лінія, як PEER GYNT, але в більшості своїй все приходить з Уругваю Південної Америки. Дана сировина спочатку проходить через підготовче обладнання перед тим, як прядуть саму нитку, а потім після фарбування її скручують в мотки. Найпопулярніші лінії камвольної якості SMART, SISU, PEER GYNT і BABYULL LANETT.

SANDNES GARN AS також закуповує альпаку і бавовняну пряжу. Ця сировина купується на котушках. Потім її обробляють, фарбують, намотують в мотки і упаковують на фабриці.

Власність

Холдинг Sandnes Uldvarefabrik AS володіє 100% Sandnes Garn AS, яка також володіє Skibladner DA (будівлі і земля) і Nye Strikkedilla AS (магазин в Осло).
Холдингова компанія належить 10% Aal AS, а решта 90% av Harald Mjølne, який також є керуючим директором Sandnes Garn AS.

Бізнес-сторінка

Ми прагнемо бути лідером в розробці пряжі для ручного в’язання, ми розглядаємо найбільш важливі цільові групи, але також приділяємо велику увагу дизайну одягу. Ми робимо в’язання, що продається з нашими нитками.

Щорічно ми видаємо близько 25 журналів з моделями, які демонструють нашу конструктивність і повинні надихати.
Ми будемо продовжувати виробництво в наших приміщеннях на Foss Eikeland, і будемо приділяти пріоритетну увагу найсучаснішому обладнанню на фабриці. В даний час проводиться модернізація фарбувального цеху і вітрового цеху.

Наші основні канали продажів – магазини пряжі в Норвегії, Швеції, Данії та Фінляндії. До інших країн ми продаємо нашу продукцію через представників-оптовиків. Ми також продаємо безпосередньо клієнту через свій власний інтернет-магазин, але це не є пріоритетом, тому що ми хочемо підтримати позицію магазинів пряжі як спеціалізованих магазинів, що пропонують комплекс послуг для в’язання.

Наша пряжа складається з натуральних волокон. Раніше норвезька шерсть домінувала в асортименті, але в даний час попит змістився на шерсть з більш тонким волокном, яка набагато м’якша і не колеться.
Наша мета полягає в тому, щоб наблизитися до постачання 100% наших ключових товарів, таких як SMART, BABYULL LANETT, SISU, FRITIDSGARN, MANDARIN PETIT і ALPAKKA. Наша сила в дизайні, як і в можливості виконання задуманого.

Коротка довідка

  • Заснована фабрика в 1888 році в центрі Санднес (Sandnes).
  • Переїхала в 1980 році в Foss Eikeland в Санднес (Sandnes), де і досі перебуває.
  • Нові власники з 2000 року.
  • Завершення випуску промислової пряжі в 2009 році.
  • Власники купили землю і будівлі в 2014 році.
  • Виручка в 2015 році склала 235 мільйонів норвезьких крон.
  • Продано 700 тонн пряжі в 2015 році.
  • Відсоток експорту пряжі склав 20%, найбільшими експортними країнами є Данія, Швеція та Ісландія.
  • Кількість працівників 96 осіб.
  • Адміністративний директор Harald Mjølne, також являється основним власником.

“Нашими основними напрямками діяльності є дизайн, якість і можливість втілення задуманого”